KS Węgierka: B.Brzyski - R.Kubas, P.Baran, M.Bęben, K.Kos - J.Słomiński, zaw.test.2, D.Skowron, A.Kochanowicz - B.Fedor, zaw.test 1 oraz W.Sęk, P.Knapik, M.Malawski, T.Pająk, S.Kołodziej, J.Kucharski

avatar Powodzenia! :) Będę z wami duchem ;)

avatar czy nowi dziś będą?

autor: ~nosiu 2015-03-01 18:29:23

avatar ktos cos na temat meczu moze napisac ?? pozdrawiam :)

autor: ~abrakadarbra 2015-03-01 20:57:09

avatar Nosiu dobrez wiesz, że jeśli relacji niema 15 minut po meczu to...zresztą sam wiesz o co biega:) haha

autor: ~płk. 2015-03-02 07:32:59

avatar naprawde bardzo dobry mecz w wykonaniu ks-u ładna składna gra fajnie to wyglądało a napewno będzie jeszcze lepiej,dużo sytuacji bramkowych z jednej jak i z drugiej strony,biały czaruje bramke i idzie na rekord na zero z tyłu,wariat

autor: ~anonim 2015-03-03 15:47:16

avatar hawłowice to co to za druzyna nie trenuja sami widzieliscie jaki poziom prezentuja racja zagrajmy z kims mocniejszym

autor: ~ksw 2015-03-03 17:22:20

avatar w niedzielę gramy z A-klasowa drużyna, która znajduję się w połowie tabeli, wiec nie rozumiem z jaką to mocną drużyna mamy zagrać?p.s. a od kiedy to syrenka jest taka mocna??

autor: ~anonim 2015-03-03 18:25:35

avatar od zawsze

autor: ~ja 2015-03-03 21:02:45

avatar widać po pierwszej rundzie jacy są mocni ^^

autor: ~kibic 2015-03-03 21:28:41

avatar Jutro na orliku w Roźwienicy w ramach treningu mecz z V ligowcem - Płomień Morawsko, gdzie gra od początku sezony Dawid Lizak. Mecz na orliku o 18:00 w Roźwienicy. Nie jest to oficjalne spotkanie w ramach sparingu, lecz jako trening, myślę, że po mimo to warto zobaczyć jak nasza ekipa radzi sobie z drużyną silniejszą i grającą 2 ligi wyżej

autor: ~że się tak wtrącę... 2015-03-04 09:08:17

avatar szczególnie w tym sezonie ;)

autor: ~ks 2015-03-04 10:16:51

avatar nikt nie mówi ze syrena aż taka mocna, dół tabeli A kasy jaka moc .... Zobaczymy jak ks wypadnie z Siennowem dość mocni są.

autor: ~anonim 2015-03-04 11:34:09

avatar załatwiajcie jak najszybciej tych dwóch nowych bo na pewno sie przydadzą no i wiedza co sie robi z piłką

autor: ~[K] 2015-03-04 12:19:04

avatar kontynuując ironiczną jak dla mnie wypowiedź anonima dopiszę jej dalszą część: od zawsze, co najlepiej oddaje jej miejsce w tabeli' :)

autor: ~aninim 2015-03-04 21:29:29

avatar Z Morawskiem 15-1 w plecy. Na orliku.

autor: ~anonim 2015-03-05 02:53:50

avatar zarzad stara sie jak moze by zalatwic nowych ale co z tego wyjdzie zobaczymy ..

autor: ~płk. 2015-03-05 10:30:36

avatar do anonim nie wypowiadaj sie tak jakbys byl z wegierki bo jestes z syrenki widze,jak jest taka mocna zobaczymy z makovia ile wytrzymacie 15 minut obyscie wygrali ale szczerze nie widze zeby bylo to mozliwe

autor: ~kibic 2015-03-06 09:39:16